02188385833 02188685853 ۰۲۱۴۶۰۴۲۱۱۶ ۰۹۱۲۹۳۴۵۳۸۹ ۰۹۳۹۸۰۹۴۴۶۹

محصولات

امروزه بسیاری از افراد برای اینکه فضای داخلی منزلشان از زیبایی بیشتری برخوردار شود به سراغ شرکت های معماری فعال در حوزه دکوراسیون منزل می روند. یکی از مطرح ترین شرکتها در این زمینه گروه معماری داخلی کهندار بوده که با گرد هم آوری جمعی از متخصصین در زمینه دکوراسیون داخلی توانسته است با انجام تعداد بسیار زیادی از پروژه های موفق در زمینه دکوراسیون داخلی خود را به عنوان یکی از برترین شرکتها در این زمینه معرفی نماید. شما بازدید کنندگان گرامی این فرصت را خواهید داشت تا از طریق وب سایت این مجموعه با بخش های مختلفی که این شرکت در آنها فعالیت دارد آشنا شده و در صورتی که مایلید تا دکوراسیون داخلی محیط منزل و یا محل کار خود را به وسیله یک تیم حرفه ای زیبا تر کنید با شماره های موجود بر روی وب سایت گروه معماری داخلی کهندار تماس گرفته تا کارشناسان ما به محل شما اعزام و نسبت به بررسی محیط اقدامات لازم را انجام و مشاوره های مربوطه را به شما ارائه نمایند.

1مجموع 11 محصول
دیوایدرهای دکوراتیو و انواع آن

دیوایدرهای دکوراتیو و انواع آن

امروزه برای جدا کردن دو فضا دیگر از یک پارتیشن ساده استفاده نمی شود، بلکه سعی می شود تا جای ممکن این پارتیشن ها کاربردی بوده و همچنین جنبه دکوری داشته باشند.
تفاوت دیوایدر و پارتیشن

تفاوت دیوایدر و پارتیشن

واژه پارتیشن یک واژه انگلیسی به معنای جداکننده می باشد. در صنعت دکوراسیون داخلی پارتیشن به دیواری گفته می شود که دو فضا از ساختمان را از یکدیگر جدا می کند. درواقع برای تقسیم بندی فضا به اتاق های مختلف از پارتیشن استفاده می شود.
استفاده از فلاورباکس در اتاق کار

استفاده از فلاورباکس در اتاق کار

اکثر کسانی که شاغل هستند تقریبا یک سوم از زمان خود را در محل کار سپری می کنند. با توجه به درگیری های ذهنی مستقیم با مسائل مربوط به کارهای روزانه، یک فضای سبز در محیط کار میتواند انگیزه مضاعفی برای نتیجه گیری مطلوب تر از کار کردن و در مفهوم کلی تر از زندگی به ما بدهد.
محاسبه مهندسی شدت نور اتاق

محاسبه مهندسی شدت نور اتاق

بهترین مرجع برای نحوه محاسبه شدت نور هر اتاق با توجه به کاربرد آن استفاده از کتاب روشنایی الکتریکی اثر دکتر کلهر می باشد.
نورپردازی صحیح و مهندسی

نورپردازی صحیح و مهندسی

در نورپردازی یک اتاق باید دقت داشته باشیم که علاوه بر نور کلی برای روشن کردن محیط، به یک چراغ شب خواب در پشت و یا بالای تخت خواب و یک چراغ مطالعه در قسمت میز کار نیاز ضروری داریم.
با انواع کمد آشنا شوید

با انواع کمد آشنا شوید

کمدها با توجه به نوع کاربردی و استفاده با پیروی از استانداردهای خاص خود طراحی می شود. به طور کلی کمدها در دو نوع چهارچوبی (دیواری) و باکس ساخته می شوند. همراه ما باشید
میز کار استاندارد

میز کار استاندارد

داشتن میز کار استاندارد بسیار مهم است چرا که باعث می شود شما به سرعت احساس خستگی نکنید، همراه ما باشید تا نمونه هایی از میز کار را با هم مرور کنیم
هزینه کابینت، محاسبه متراژ

هزینه کابینت، محاسبه متراژ

هزینه یک کابینت به صورت متری محاسبه می شود. یک متر کابینت شامل یک متر کابینت زمینی با ارتفاع تمام شده 90 سانتی متر، یک متر کابینت دیواری با ارتفاع تمام شده 70 سانتی متر همراه با تاج، پاچراغ، صفحه، قرنیز، پایه، ریل، دستگیره و لولا می باشد.
انواع کابینت از نظر طراحی و متریال

انواع کابینت از نظر طراحی و متریال

اولین پارامتر تعیین کننده نوع کابینت دکوراسیون کلی منزل است، در صورتی که خانه مورد نظر دارای دکوراسیون کلاسیک و یا مدرن باشد باید برای آشپزخانه آن واحد نیز از همان سبک کابینت استفاده کرد.
انواع کابینت از نظر متریال اصلی

انواع کابینت از نظر متریال اصلی

حتما شنیدید میگن آشپزخانه قلب هر خانه ای است و انتخاب کابینت یکی از سخت ترین انتخاب ها برای خانم هاست، در این محصول شما را با انواع کابینت آشنا می کنیم
MDF  چیست؟ انواع ورق MDF چگونه ساخته می شود؟

MDF چیست؟ انواع ورق MDF چگونه ساخته می شود؟

MDF مخفف واژه Medium-density fibreboard به معنای تخته فیبر با چگالی بالا می باشد.
1مجموع 11 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :