02188385833 02188685853 ۰۲۱۴۶۰۴۲۱۱۶ ۰۹۱۲۹۳۴۵۳۸۹ ۰۹۳۹۸۰۹۴۴۶۹

کمد

کمد از لوازمی در منزل است که همگی با آن آشنایی داریم و نسبت به تعداد خانوار میتوان از یک و یا چندین کمد در منزل برای نگهداری پوشاک استفاده نمود. در ساخت کمد از یک متریال بسیار محبوب یعنی چوب استفاده میشود. چوب به کار رفته در ساخت کمد نیز متنوع است و میتواند دوام و کیفیت کمد را در طول زمان، رطوبت و همچنین وزن تضمین کند. طرح های مختلفی نیز برای کمد وجود دارد که در یک فروشگاه چندین طرح مختلف برای سلایق گوناگون عرضه میشود تا مشتری نسبت به سلیقه خود بتواند یک کمد را انتخاب کند.

طراحی کمد

طراحی کمد بسیار مهم است و باید جوانب مختلف در طراحی مد نظر قرار بگیرند. در طراحی کمد ابعاد، رنگ، طرح و همچنین استحکام مورد توجه قرار میگیرند. برخی شرکت ها توجه ویژه ای به تمام ابعاد در طراحی کمد دارند که از این رو میتوان شاهد یک محصول بدون نقص بود. گروه معماری داخلی کهندار با بهره گیری از پرسنل و طراحان خبره و با تجربه توانسته طراحی کمد را بصورت استاندارد و با لحاظ تمامی جوانب انجام دهد که از اینرو کمد های طراحی شده توسط این مجموعه توانسته نظر مشتری را جلب نماید.

کمد

هرینه کمد

چندین عامل وجود دارند که در هزینه کمد تاثیرگذار هستند. یکی از عوامل تاثیرگذار در هزینه کمد نوع چوبی است که در ساخت کمد مورد استفاده قرار میگیرد. نوع چوب میتواند در هزینه تاثیرگذار باشد و هر چه چوب های با کیفیت استفاده شود در نتیجه باید مبلغ بیشتری بابت خرید کمد بپردازید. در هزینه کمد سفارشی بودن آن نیز تاثیر گذار است. کمدهایی که به صورت سفارشی ساخته میشوند گرانتر هستند.

کمد لاکچری

کمد لاکچری زیبنده ساختمان هایی است که به سبک لاکچری طراحی شده اند. کمد لاکچری از این رو گزینه مناسبی است که میتواند تناسبی را با دکوراسیون داخلی برقرار کرده و باعث هر چه زیباتر شدن آن شود. 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :