02188385833 02188685853 ۰۲۱۴۶۰۴۲۱۱۶ ۰۹۱۲۹۳۴۵۳۸۹ ۰۹۳۹۸۰۹۴۴۶۹

پارتیشن

پارتیشن یک کلمه انگلیسی است که معنای آن جداسازی و قسمت بندی است. پارتیشن که بیشتر در ادارات استفاده میشود میتواند فضایی را بین کارمندان ایجاد کرده تا بتوانند در آرامش و امنیت بیشتری به کار خود بپردازند. متریال های گوناگونی در ساخت پارتیشن استفاده میشوند که این متریال ها هر یک با ویژگی هایی که دارند میتوانند برای جداسازی محیط مورد استفاده قرار بگیرند.  با وجود کمبود جا برای پرسنل در برخی ادارات پارتیشن مورد توجه بسیاری از کارفرمایان قرار گرفته و امروزه میتوان به خوبی ادارات زیادی را یافت که از پارتیشن برای جداسازی کارمندان  و تعیین حریم مشخص برای آنها استفاده کرده اند.

طراحی پارتیشن

در طراحی پارتیشن متناسب با پروفیل و متریالی که در ساخت به کار میرود و همچنین نظر کارفرما عمل میشود. نکته ای که طراحان همیشه برای طراحی پارتیشن به آن اهمیت ویژه ای میدهند اشغال فضای هر چه کمتر توسط پارتیشن میباشد. پارتیشن باید به گونه ای طراحی شود که اولا مزاحمتی برای عبور و مرور کارمندان در فضای اداره ایجاد نکند و به راحتی بتوانند با سایر بخش ها دسترسی داشته باشند و ثانیا از نورپردازی خوبی به منظور دریافت نور مناسب برای کارمندان برخوردار باشد.\

پارتیشن

پارتیشن لاکچری

نوعی از پارتیشن وجود دارد که از لحاظ پروفیل به کار رفته در ساخت و همچنین شکل ظاهری با سایر پارتیشن ها متفاوت است. پارتیشن لاکچری همانطور که از نامش پیداست از طرح های لاکچری برخوردار است و میتواند فضای بسیار جذاب و لوکسی را ایجاد کند.

هزینه پارتیشن

گروه معماری داخلی کهندار هزینه پارتیشن را از مرحله طراحی تا ساخت و همچنین اجرا کاملا مناسب در نظر گرفته است. گروه معماری داخلی کهندار با بهره مندی از افراد با تجربه و توانا در زمینه طراحی و اجرای پارتیشن توانسته پروژه های زیادی را در این زمینه انجام دهد و رتبه یک را در میان سایر شرکت ها کسب نماید.

1مجموع 2 محصول
دیوایدرهای دکوراتیو و انواع آن

دیوایدرهای دکوراتیو و انواع آن

امروزه برای جدا کردن دو فضا دیگر از یک پارتیشن ساده استفاده نمی شود، بلکه سعی می شود تا جای ممکن این پارتیشن ها کاربردی بوده و همچنین جنبه دکوری داشته باشند.
تفاوت دیوایدر و پارتیشن

تفاوت دیوایدر و پارتیشن

واژه پارتیشن یک واژه انگلیسی به معنای جداکننده می باشد. در صنعت دکوراسیون داخلی پارتیشن به دیواری گفته می شود که دو فضا از ساختمان را از یکدیگر جدا می کند. درواقع برای تقسیم بندی فضا به اتاق های مختلف از پارتیشن استفاده می شود.
1مجموع 2 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :