02188385833 02188685853 ۰۲۱۴۶۰۴۲۱۱۶ ۰۹۱۲۹۳۴۵۳۸۹ ۰۹۳۹۸۰۹۴۴۶۹

فلاورباکس

فلاورباکس (flower box) در ترجمه فارسی به معنای جعبه گل می باشد. و مفهوم آن در دکوراسیون داخلی به حجم هایی چوبی یا فلزی گفته می شود که برای ایجاد یک فضای سبز در خانه یا محیط کار استفاده می شود.

 

در گذشته منازل مسکونی دارای یک قسمت به نام گل خانه بودند که امروزه نیز در برخی خانه های ویلایی یک فضا برای گلخانه در نظر گرفته می شود. اما از آنجاکه گلخانه محیط زیادی را اشغال می کند و همچنین با توجه به نوآوری ها و طراحی های متعددی که در ساخت فلاورباکس ها وجود دارد. امروزه این ایده در دکوراسیون داخلی مخصوصا در محیط پذیرایی ساختمان های مسکونی، همچنین در فضای سالن بانک ها و ادارات بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

فلاورباکس می تواند به صورت به صورت جعبه های آماده شده از جنس چوب و فلز روی دیوارها نصب شود، یا به صورت باکس های آماده روی زمین قرار گیرد. از نمونه دوم بیشتر درفضاهای اداری استفاده  می شود.

فلاورباکس در محیط خانه:


می توان در منازل مسکونی یک یا چند شلف چوبی را در فضای تی وی روم، ورودی خانه، قسمتی از مجموعه جاکفشی دکوراتیو و همچنین در قسمت کانتر آشپزخانه به نحوه مناسب برای فلاورباکس در نظر گرفت.

قسمت مناسب دیگر برای داشتن یک فضای سبز در منزل استفاده از فلاورباکس در تلفیق با دیوایدرهای دکوراتیو می باشد. این ایده بسیار جدید و بروز است و در صورت طراحی صحیح یک فضای بی نظیر و بسیار دل انگیز در هر خانه ایجاد می کند

 

1مجموع 1 محصول
استفاده از فلاورباکس در اتاق کار

استفاده از فلاورباکس در اتاق کار

اکثر کسانی که شاغل هستند تقریبا یک سوم از زمان خود را در محل کار سپری می کنند. با توجه به درگیری های ذهنی مستقیم با مسائل مربوط به کارهای روزانه، یک فضای سبز در محیط کار میتواند انگیزه مضاعفی برای نتیجه گیری مطلوب تر از کار کردن و در مفهوم کلی تر از زندگی به ما بدهد.
1مجموع 1 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :