02188385833 02188685853 ۰۲۱۴۶۰۴۲۱۱۶ ۰۹۱۲۹۳۴۵۳۸۹ ۰۹۳۹۸۰۹۴۴۶۹

دکوراسیون مسکونی

برای داشتن یک خانه ی رویایی مهم ترین چیز داشتن یک حس خوب است. چیدمان یک خانه با پیروی از اصول مهندسی میتواند فضا را بزرگتر و مفید تر کند.وقتی هرچیزی به صورت درست و مناسب در جای خود قرار گیرد آنوقت میتوان خانه را جایی برای امنیت و آرامش دانست.

ما همه ی توان خود را برای رضایت درونی شما بکارمیگیریم تا خانه ی رویایی شما را بسازیم.

اجرای دکوراسیون مسکونی

بیشتر منازل مسکونی از لحاظ طراحی دکوراسیون با یکدیگر متفاوت هستند و این موضوع نشان دهنده سلایق مختلفی است که در طراحی دکوراسیون به کار رفته است. نسبت به سلیقه کارفرما و همچنین طراح ممکن است طرح های مختلفی در دکوراسیون مسکونی پیاده سازی شود. هر فردی سعی میکند تا دکوراسیون مسکونی به مراتب زیباتری نسبت به سایر دکوراسیون ها برای منزل خود انتخاب کند که البته این نکته نباید فراموش شود که طراحی و اجرای دکوراسیون کاری تخصصی و حرفه ای است که در طی سالها فعالیت در این زمینه به دست می آید.

دکوراسیون مسکونی

طراحی دکوراسیون مسکونی

طراحی دکوراسیون مسکونی از هر لحاظ با طراحی دکوراسیون محیط های اداری و تجاری متفاوت است و سلیقه کارفرما میتواند نقش زیادی در طراحی داشته باشد. در طراحی دکوراسیون مسکونی اولین نکته ای که توسط یک طراح  حرفه ای مورد توجه قرار میگیرد مدرن و یا کلاسیک بودن دکور است. کارفرما باید انتخاب کند که دکوراسیون داخلی مدرن باشد یا کلاسیک. گذشته از نظر طراح و کارفرما بافت ساختمان میتواند در طراحی دکوراسیون مسکونی تاثیر داشته باشد و در ساختمان هایی که بافت قدیمی دارند و همچنین دکوراسیون قبلی آنها کلاسیک است نمیتوان از طرح های مدرن استفاده نمود زیرا تضاد بوجود آمده جلوه ظاهری بدی را بوجود می‌آورد.

دکوراسیون مسکونی لاکچری

یک دکوراسیون مسکونی لاکچری میتواند از جذابیت بسیار بیشتری برخوردار باشد و به همین دلیل است که امروزه بیشتر مالکان ساختمان های مسکونی تمایل دارند تا دکوراسیون لاکچری داشته باشند. دکوراسیون مسکونی لاکچری تلفیقی از اجزای بسیار خاص و زیبا است که میتواند جذابیت دکور را تا حد زیادی از دید بیننده افزایش دهد.

هزینه دکوراسیون مسکونی

هزینه دکوراسیون مسکونی بستگی به مالک ساختمان دارد. هزینه دکوراسیون داخلی چه در مرحله طراحی و چه در مرحله اجرا به نظر کارفرما بستگی دارد و هر چه به اجزا خاص و لاکچری تر علاقه بیشتری نشان دهد در نتیجه باید بودجه بیشتری را کنار بگذارد. گروه معماری داخلی کهندار از مجموعه های فعال در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون مسکونی است که تعرفه خدمات خود را در جهت جلب رضایت مشتری بسیار منصفانه و مقرون بصرفه در نظر گرفته است.

1مجموع 8 محصول
دیوایدرهای دکوراتیو و انواع آن

دیوایدرهای دکوراتیو و انواع آن

امروزه برای جدا کردن دو فضا دیگر از یک پارتیشن ساده استفاده نمی شود، بلکه سعی می شود تا جای ممکن این پارتیشن ها کاربردی بوده و همچنین جنبه دکوری داشته باشند.
تفاوت دیوایدر و پارتیشن

تفاوت دیوایدر و پارتیشن

واژه پارتیشن یک واژه انگلیسی به معنای جداکننده می باشد. در صنعت دکوراسیون داخلی پارتیشن به دیواری گفته می شود که دو فضا از ساختمان را از یکدیگر جدا می کند. درواقع برای تقسیم بندی فضا به اتاق های مختلف از پارتیشن استفاده می شود.
استفاده از فلاورباکس در اتاق کار

استفاده از فلاورباکس در اتاق کار

اکثر کسانی که شاغل هستند تقریبا یک سوم از زمان خود را در محل کار سپری می کنند. با توجه به درگیری های ذهنی مستقیم با مسائل مربوط به کارهای روزانه، یک فضای سبز در محیط کار میتواند انگیزه مضاعفی برای نتیجه گیری مطلوب تر از کار کردن و در مفهوم کلی تر از زندگی به ما بدهد.
با انواع کمد آشنا شوید

با انواع کمد آشنا شوید

کمدها با توجه به نوع کاربردی و استفاده با پیروی از استانداردهای خاص خود طراحی می شود. به طور کلی کمدها در دو نوع چهارچوبی (دیواری) و باکس ساخته می شوند. همراه ما باشید
هزینه کابینت، محاسبه متراژ

هزینه کابینت، محاسبه متراژ

هزینه یک کابینت به صورت متری محاسبه می شود. یک متر کابینت شامل یک متر کابینت زمینی با ارتفاع تمام شده 90 سانتی متر، یک متر کابینت دیواری با ارتفاع تمام شده 70 سانتی متر همراه با تاج، پاچراغ، صفحه، قرنیز، پایه، ریل، دستگیره و لولا می باشد.
انواع کابینت از نظر طراحی و متریال

انواع کابینت از نظر طراحی و متریال

اولین پارامتر تعیین کننده نوع کابینت دکوراسیون کلی منزل است، در صورتی که خانه مورد نظر دارای دکوراسیون کلاسیک و یا مدرن باشد باید برای آشپزخانه آن واحد نیز از همان سبک کابینت استفاده کرد.
انواع کابینت از نظر متریال اصلی

انواع کابینت از نظر متریال اصلی

حتما شنیدید میگن آشپزخانه قلب هر خانه ای است و انتخاب کابینت یکی از سخت ترین انتخاب ها برای خانم هاست، در این محصول شما را با انواع کابینت آشنا می کنیم
MDF  چیست؟ انواع ورق MDF چگونه ساخته می شود؟

MDF چیست؟ انواع ورق MDF چگونه ساخته می شود؟

MDF مخفف واژه Medium-density fibreboard به معنای تخته فیبر با چگالی بالا می باشد.
1مجموع 8 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :