02188385833 02188685853 ۰۲۱۴۶۰۴۲۱۱۶ ۰۹۱۲۹۳۴۵۳۸۹ ۰۹۳۹۸۰۹۴۴۶۹

دکوراسیون تلویزیون

یکی از قسمت هایی که زیبایی هر خانه را چندین برابر میکند, دکوراسیون مربوط به دیوار تلویزیون میباشد. در گذشته تنها از یک میز ساده برای زیر تلویزیون استفاده میشد.که در آن فضاهایی نیز برای جای رسیور تعبیه شده بود. اما امروز دکوراسیون اطراف تی وی مانند قلب خانه ی شماست. ما دیوار مربوط به تلویزیون خانه ی شما را با استفاده از انواع متریال چوب , ام دی اف , سنگ های زینتی,کاغذ و پوستر دیواری به آن شکلی که شما تایید کنید تزیین میکنیم و فرم میدهیم.

معرفی Tv Room

تا سالها پیش چیزی به نام دکوراسیون تلویزیون وجود نداشت ولی با گذشت زمان و تغییر سبک دکوراسیون ها بخشی را بعنوان دکور برای تلویزیون در نظر میگیرند که میتواند جذابیت و زیبایی دکور را دو چندان کند. دکوراسیون تلویزیون ( Tv Room ) که تنها بخشی از قسمت پشت تلویزیون را در بر میگیرد میتواند از لختی فضای پشتی تلویزیون جلوگیری کرده و بعنوان یک بک گراند بسیار زیبا در پشت تلویزیون خود نمایی کند. دکوراسیون تلویزیون از زمانی به دکور منازل راه پیدا کرد که تلویزیون های بزرگ ال سی دی به خانه ها ورود پیدا کردند. تلویزیون همواره در بخشی از منزل قرار میگیرد که دید خوبی دارد و به همین دلیل هر چه دکوراسیون تلویزیون زیباتر باشد جذابیت کلی دکور منزل را نیز افزایش میدهد.

دکوراسیون تلویزیون

طراحی دکوراسیون تلویزیون

دکوراسیون تلویزیون ابتدا باید طراحی و سپس پیاده سازی شود و اگر به زیبایی آن اهمیت میدهید باید طراحی آنرا به افرادی بسپارید که بتوانند تشخیص دهند که چه نوع دکوری متناسب با بک گراند تلویزیون شما میباشد. در طراحی دکوراسیون تلویزیون تنها یک نوع متریال استفاده نمیشود بلکه متناسب با سایز اجزا از متریال های گوناگونی که مهمترین آنها چوب و سنگ میباشد استفاده میشود. در طراحی دکوراسیون تلویزیون ( Tv Room ) تناسب رنگ ها با سایر اجزا بسیار مهم است و برای اینکه دکور زیبایی ایجاد شود طراح باید تناسب بین رنگ دکور و سایر بخش ها را در نظر بگیرد.

دکوراسیون تلویزیون لاکچری

دکوراسیون تلویزیون لاکچری از زیباترین دکورهایی است که از لحاظ زیبایی و جذابیت با سایر دکورها قابل مقایسه نیست و همانطور که از نامش نیز پیداست کاملا لوکس و لاکچری میباشد. دکوراسیون تلویزیون لاکچری از اجزایی تشکیل شده است که از لحاظ طراحی کاملا مغایر با سایر دکورها میباشد و طراح از خلاقیت خود برای خلق آن بهره برده است.

هزینه دکوراسیون تلویزیون

هزینه دکوراسیون تلویزیون ( Tv Room ) بستگی به نوع متریالی دارد که در ساخت دکور مورد استفاده قرار میگیرد و  هر چه از متریال های لوکس تر استفاده شود در نتیجه زیبایی بیشتری را برای فضا ایجاد خواهد کرد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :