02188385833 02188685853 ۰۲۱۴۶۰۴۲۱۱۶ ۰۹۱۲۹۳۴۵۳۸۹ ۰۹۳۹۸۰۹۴۴۶۹

دکوراسیون اتاق کودک

زمانی که صحبت از دکوراسیون اتاق کودک میشود ذهن یک طراح خود به خود به سمت طرح های کودکانه سوق پیدا میکند. دکوراسیون اتاق کودک مانند دکور اتاق بزرگسالان نیست که طراح آزادانه بتواند از هر طرحی استفاده کند. کودکان روحیه لطیفی دارند و به همین دلیل رنگ های شاد و همچنین طرح های کودکانه جزو اولویت های یک طراح قرار میگیرند.

طراحی دکوراسیون اتاق کودک

رنگ و طرح دو عامل بسیار مهم در طراحی دکوراسیون اتاق کودک هستند که یک طراح باید مد نظر قرار دهد. رنگ هایی که برای طراحی دکوراسیون اتاق کودک استفاده میشود باید از رنگ های کاملا ملایم و همچنین روشن باشند. در طراحی دکوراسیون منزل همچنین اگر قرار است تا به اتاق شکل و فرم داده شود و اجزایی برای تزئین به کار رود باید همگی این اجزا دارای طرح های متناسب با روحیات کودکان باشند.

دکوراسیون اتاق کودک

دکوراسیون اتاق کودک لاکچری

دکوراسیون اتاق کودک نیز میتواند لاکچری باشد. در منازلی که تمامی بخش های آن لاکچری هستند طراح میتواند با خلاقیت خود و در هم آمیختن المان های کودکانه و لاکچری با یکدیگر یک دکور لوکس و لاکچری را پدید آورد. دکوراسیون اتاق کودک لاکچری هیجان و اشتیاق کودک را نیز تا حد زیادی برای بازی کردن و همچنین گذراندن اوقت بیشتری در اتاق افزایش میدهد.

هزینه دکوراسیون اتاق کودک

هزینه دکوراسیون اتاق کودک تفاوتی با طراحی و اجرای دکور با دیگر بخش های منزل ندارد اما ممکن است کارفرما نسبت به سلیقه خود طرح هایی را پیشنهاد دهد که هزینه ها را تا حدی افزایش داده و بالاتر ببرد. گروه معماری داخلی کهندار یکی از شرکت های فعال در زمینه طراحی دکوراسیون است که برای جلب هر چه بیشتر رضایت مشتریان خود هزینه دکوراسیون اتاق کودک را بسیار مناسب در نظر گرفته است و برای بهره مندی از خدمات این شرکت میتوانید با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل کرده تا مشاوره کاملی را در اختیار شما قرار دهند. 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :