02188385833 02188685853 ۰۲۱۴۶۰۴۲۱۱۶ ۰۹۱۲۹۳۴۵۳۸۹ ۰۹۳۹۸۰۹۴۴۶۹

دکوراسیون آشپزخانه

آشپزخانه یکی از مهمترین بخشهای منازل مسکونی است که وسایل زیادی در آن واقع شده است و در نتیجه طراحی آن باید به گونه ای انجام شود که اول از هر چیز امکان چینش وسایل در بهترین حالت خود انجام شود و ثانیا جذابیت ظاهری زیادی را نیز ایجاد کند. دکوراسیون آشپزخانه در دکوراسیون سایر بخش های ساختمان تاثیر گذار است و هر چه توجه بیشتری به طراحی این بخش شود مطمئنا شاهد دکوراسیونی زیبا و جذاب تر در سایر بخش ها خواهید بود.

طراحی دکوراسیون آشپزخانه

طراحی دکوراسیون آشپزخانه نیاز به بررسی اصولی و موشکافانه از سوی طراح دارد و باید تمام ابعاد را چه از لحاظ چینش وسایل و زیبایی را تحت بررسی قرار دهد. طراحی باید لیستی از خواسته های کارفرما برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه را تهیه کند تا بتواند با توجه به این خواسته ها بهترین و اصولی ترین طرح را پیاده سازی کند. البته هر چه دست طراح برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه باز تر باشد میتواند اصولی تر عمل کند و در مواردی که کارفرما بر روی مورد خاصی بر خلاف نظر طراح پافشاری داشته خروجی مناسبی ایجاد نشده است.

دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه لاکچری

دکوراسیون آشپزخانه لاکچری در کشور ما رواج بسیار زیادی یافته است و در طراحی و اجرای این سبک از آشپزخانه ها المان هایی به کار برده میشود که خاص و مدرن هستند. دکوراسیون آشپزخانه لاکچری الهام گرفته از خلاقیت طراح و دانش او است و هر چه طراح در این زمینه پروژه های بیشتری را انجام داده باشد میتواند دکوراسیون لاکچری و زیباتری را ایجاد کند.

هزینه دکوراسیون آشپزخانه

هزینه دکوراسیون آشپزخانه در هر شرکتی متفاوت میباشد که البته شرکت ها نسبت به طرح، تجربه و همچنین تجهیزاتی که برای طراحی تا اجرا به کار میبند هزینه های خود را تعیین میکنند. هزینه دکوراسیون آشپزخانه از طراحی تا اجرا و اتمام کار توسط گروه معماری داخلی کهندار بسیار مناسب و منطقی در نظر گرفته شده و پروژه های متعددی توسط این مجموعه کار کشته و قدیمی با تعرفه های مناسب تا کنون انجام شده است.

1مجموع 4 محصول
هزینه کابینت، محاسبه متراژ

هزینه کابینت، محاسبه متراژ

هزینه یک کابینت به صورت متری محاسبه می شود. یک متر کابینت شامل یک متر کابینت زمینی با ارتفاع تمام شده 90 سانتی متر، یک متر کابینت دیواری با ارتفاع تمام شده 70 سانتی متر همراه با تاج، پاچراغ، صفحه، قرنیز، پایه، ریل، دستگیره و لولا می باشد.
انواع کابینت از نظر طراحی و متریال

انواع کابینت از نظر طراحی و متریال

اولین پارامتر تعیین کننده نوع کابینت دکوراسیون کلی منزل است، در صورتی که خانه مورد نظر دارای دکوراسیون کلاسیک و یا مدرن باشد باید برای آشپزخانه آن واحد نیز از همان سبک کابینت استفاده کرد.
انواع کابینت از نظر متریال اصلی

انواع کابینت از نظر متریال اصلی

حتما شنیدید میگن آشپزخانه قلب هر خانه ای است و انتخاب کابینت یکی از سخت ترین انتخاب ها برای خانم هاست، در این محصول شما را با انواع کابینت آشنا می کنیم
MDF  چیست؟ انواع ورق MDF چگونه ساخته می شود؟

MDF چیست؟ انواع ورق MDF چگونه ساخته می شود؟

MDF مخفف واژه Medium-density fibreboard به معنای تخته فیبر با چگالی بالا می باشد.
1مجموع 4 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :