02188385833 02188685853 ۰۲۱۴۶۰۴۲۱۱۶ ۰۹۱۲۹۳۴۵۳۸۹ ۰۹۳۹۸۰۹۴۴۶۹

تخت خواب

یکی از بهترین وسایل اتاق خواب که میتواند خوابی راحت و آسوده را به ارمغان بیاورد تخت خواب است و یکی از بهترین وسایلی است که در اتاق خواب قرار میگیرد و در دو نوع بسیار معروف یعنی تک و دو نفره به فروش میرسد. تخت خواب های بسیار محبوب همگی از چوب ساخته شده اند  زیرا چوب میتواند زیبایی و جذابیت بسیار بیشتری را ایجاد کند و همچنین از دوام بالایی نیز برخوردار است.

طراحی و ساخت تخت خواب

طراحی تخت خواب به دو سبک کلاسیک و مدرن انجام میشود که هر یک به نوبه خود زیبایی و جذابیت بسیار زیادی دارند. طراحی تخت خواب یک حرفه کاملا تخصصی است زیرا تنها زیبایی تخت خواب نیست که باید ملاک یک طراح قرار بگیرد بلکه در طراحی باید به موارد دیگری نیز از جمله طراحی استاندارد و اصولی  تا فرد بتواند خواب راحتی داشته باشد و همچنین ابعاد آن نیز توجه شود. در طراحی تخت خواب سفارشی سلیقه کارفرما بسیار مهم است و گذشته از یک طراحی استاندارد برای طراحی قسمت های ظاهری از سلیقه کارفرما الهام گرفته میشود.

تخت خواب

تخت خواب لاکچری

یک تخت خواب لاکچری زیبایی های بسیار زیادی دارد که در سایر تخت خواب ها مشاهده نمیشود. بیشتر افرادی که دکوراسیون منازل آنها لاکچری میباشد به دنبال تخت خواب لاکچری هستند تا بتواند با دکور تناسب ایجاد کند. تخت خواب لاکچری از بسیاری لحاظ میتواند زیبا باشد اما راحتی تخت خواب یک فاکتور مهم است که برخی طراحان آنرا رعایت نمیکنند. راحتی تخت خواب لاکچری در کنار زیبایی آن باید ملاک یک طراح قرار بگیرد و تخت خواب هایی که تنها زیبا هستند نمیتوانند گزینه خوبی برای خرید باشند.

هزینه تخت خواب

هزینه تخت خواب را نوع چوب، طرح، یک و یا دو نفره و همچنین لاکچری بودن آن تعیین میکند. گروه معماری داخلی کهندار هزینه تخت خواب را با وجود اینکه در طراحی و ساخت بهترین نوع چوب و زیباترین طرح های کلاسیک، لاکچری و یا مدرن را به کار برده  است بسیار منصفانه نسبت به نمونه های مشابه در برندهای دیگر در نظر گرفته است.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :