02188385833 02188685853 ۰۲۱۴۶۰۴۲۱۱۶ ۰۹۱۲۹۳۴۵۳۸۹ ۰۹۳۹۸۰۹۴۴۶۹

تخت تاشو

تخت تاشو برای افرادی که با مشکل کمبود جا در منزل خود مواجه هستند گزینه بسیار مناسبی میباشد و میتوان در هنگام عدم استفاده از تخت آنرا به راحتی به حالت جمع شده در آورد. تخت تاشو به دلیل کم جا بودن و عدم اشغال فضای زیادی از اتاق به یکی از محبوب ترین نوع تخت تبدیل شده است و امروزه در بیشتر منازلی که کمبود فضا به یک مشکل برای آنها تبدیل شده است میتواند گزینه بسیار مناسبی محسوب شود.

طراحی تخت تاشو

در طراحی تخت تاشو به نحوی عمل میشود که تخت در بهترین حالت ممکن قرار میگیرد و سعی بر آن شده است که این دسته از تخت ها فضای بسیار کمی را اشغال کنند. در طراحی تخت تاشو استحکام آن بعد از اشغال فضای کم یکی دیگر از نکاتی است که مد نظر طراح قرار میگیرد زیرا این تخت باید بتواند وزن فرد را  حتی اگر سنگین وزن باشد به خوبی تحمل کند. در طراحی تخت تاشو زیبایی آن نیز فراموش نمیشود و امروزه تخت های تاشوی زیادی را در طرح و رنگ های بسیار زیبا میتوانید بیابید.

تخت تاشو

تخت تاشو لاکچری

تخت تاشو لاکچری یکی از بهترین گزینه ها برای سخت پسندان است زیرا هر آنچه که از یک تخت زیبا انتظار داشته باشید را میتوانید در این  تخت بیابید و بهانه ای را باقی نمیگذارد. تخت تاشو لاکچری بیشتر از لحاظ ظاهری با سایر تخت ها متفاوت است و هر شرکتی سعی میکند تا با خلاقیت خود بهترین و زیباترین طرح را پیاده سازی کند. گروه معماری داخلی کهندار از طراحان با تجربه ای در تیم خود برخوردار است که لاکچری ترین و لوکس ترین طرح ها را بر روی تخت پیاده سازی میکنند و نظیر چنین تخت هایی را در کمتر شرکت و فروشگاهی میتوانید بیابید.

هزینه تخت تاشو

هزینه تخت تاشو نسبت به چوب، اتصالات و همچنین ابعاد تخت متفاوت است. تمامی متریال هایی که در ساخت به کار میروند در هزینه تخت تاشو تاثیرگذار هستند اما گروه معماری داخلی کهندار با اینکه از بهترین و مرغوب ترین متریال ها استفاده نموده است هیچگونه افزایش قیمتی برای محصولات خود اعمال نکرده است.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :