۰۲۱۴۶۰۴۲۱۱۶ ۰۹۱۲۹۳۴۵۳۸۹ ۰۹۳۹۸۰۹۴۴۶۹

دکوراسیون مسکونی

برای داشتن یک خانه ی رویایی مهم ترین چیز داشتن یک حس خوب است. چیدمان یک خانه با پیروی از اصول مهندسی میتواند فضا را بزرگتر و مفید تر کند.وقتی هرچیزی به صورت درست و مناسب در جای خود قرار گیرد آنوقت میتوان خانه را جایی برای امنیت و آرامش دانست.

ما همه ی توان خود را برای رضایت درونی شما بکارمیگیریم تا خانه ی رویایی شما را بسازیم.

اجرای دکوراسیون مسکونی

بیشتر منازل مسکونی از لحاظ طراحی دکوراسیون با یکدیگر متفاوت هستند و این موضوع نشان دهنده سلایق مختلفی است که در طراحی دکوراسیون به کار رفته است. نسبت به سلیقه کارفرما و همچنین طراح ممکن است طرح های مختلفی در دکوراسیون مسکونی پیاده سازی شود. هر فردی سعی میکند تا دکوراسیون مسکونی به مراتب زیباتری نسبت به سایر دکوراسیون ها برای منزل خود انتخاب کند که البته این نکته نباید فراموش شود که طراحی و اجرای دکوراسیون کاری تخصصی و حرفه ای است که در طی سالها فعالیت در این زمینه به دست می آید.

دکوراسیون مسکونی

طراحی دکوراسیون مسکونی

طراحی دکوراسیون مسکونی از هر لحاظ با طراحی دکوراسیون محیط های اداری و تجاری متفاوت است و سلیقه کارفرما میتواند نقش زیادی در طراحی داشته باشد. در طراحی دکوراسیون مسکونی اولین نکته ای که توسط یک طراح  حرفه ای مورد توجه قرار میگیرد مدرن و یا کلاسیک بودن دکور است. کارفرما باید انتخاب کند که دکوراسیون داخلی مدرن باشد یا کلاسیک. گذشته از نظر طراح و کارفرما بافت ساختمان میتواند در طراحی دکوراسیون مسکونی تاثیر داشته باشد و در ساختمان هایی که بافت قدیمی دارند و همچنین دکوراسیون قبلی آنها کلاسیک است نمیتوان از طرح های مدرن استفاده نمود زیرا تضاد بوجود آمده جلوه ظاهری بدی را بوجود می‌آورد.

دکوراسیون مسکونی لاکچری

یک دکوراسیون مسکونی لاکچری میتواند از جذابیت بسیار بیشتری برخوردار باشد و به همین دلیل است که امروزه بیشتر مالکان ساختمان های مسکونی تمایل دارند تا دکوراسیون لاکچری داشته باشند. دکوراسیون مسکونی لاکچری تلفیقی از اجزای بسیار خاص و زیبا است که میتواند جذابیت دکور را تا حد زیادی از دید بیننده افزایش دهد.

هزینه دکوراسیون مسکونی

هزینه دکوراسیون مسکونی بستگی به مالک ساختمان دارد. هزینه دکوراسیون داخلی چه در مرحله طراحی و چه در مرحله اجرا به نظر کارفرما بستگی دارد و هر چه به اجزا خاص و لاکچری تر علاقه بیشتری نشان دهد در نتیجه باید بودجه بیشتری را کنار بگذارد. گروه معماری داخلی کهندار از مجموعه های فعال در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون مسکونی است که تعرفه خدمات خود را در جهت جلب رضایت مشتری بسیار منصفانه و مقرون بصرفه در نظر گرفته است.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :