۰۲۱۴۶۰۴۲۱۱۶ ۰۹۱۲۹۳۴۵۳۸۹ ۰۹۳۹۸۰۹۴۴۶۹

دکوراسیون اتاق خواب

اتاق خواب یکی از بخش هایی از منزل است که در طراحی آن به گونه ای متفاوت نسبت به سایر بخش های منزل عمل میشود. دکوراسیون اتاق خواب علاوه بر اینکه باید زیبا و شکیل باشد، باید حس آرامش را به ساکنین منزل انتقال دهد. عوامل زیادی وجود دارند که در طراحی دکوراسیون اتاق خواب تاثیر گذار هستند و در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت.

طراحی دکوراسیون اتاق خواب

در طراحی دکوراسیون اتاق خواب رنگ ها مورد توجه طراح قرار میگیرند و یک طراح رنگ هایی را انتخاب میکند که آرامش را به ساکنین منزل منتقل میکند. رنگ های تند برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب مناسب نیستند زیرا باعث میشود تا فردی که قصد دارد در اتاق به استراحت بپردازد خواب آرامی نداشته باشد. یکی از فاکتورهایی که در طراحی دکوراسیون اتاق خواب مد نظر قرار میگیرد نورپردازی آن است و در واقع این نور است که در طیف های رنگی گوناگون میتواند زیبایی و جذابیت اتاق را چند برابر کند.

دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب لاکچری

در برخی از اتاق های منازل مسکونی اگر از دکورهای معمولی و رایج استفاده شود چندان باعث جذابیت فضا نمیشود. منازل لوکس و لاکچری نیاز به دکوراسیون اتاق خواب لاکچری دارند تا بتواند تناسبی را با سایر اجزا ایجاد کند. در طراحی دکوراسیون اتاق خواب لاکچری به بکارگیری ار اجزا و طرح های لوکس و لاکچری اهمیت زیادی داده میشود و طراح تمام سعی خود را به کار میگیرد تا بتواند به جای الهام گرفتن از طرح های تکراری از خلاقیت خود بهره بگیرد. گروه معماری داخلی کهندار دکوراسیون اتاق خواب لاکچری را با ایده های نو و مدرن طراحی و اجرا میکند تا یک اتاق خواب لاکچری بسیار متفاوت و زیبا ایجاد شود.

هزینه دکوراسیون اتاق خواب

هزینه دکوراسیون اتاق خواب را ابعاد اتاق، طرح اتاق خواب و همچنین متریال هایی که در ساخت دکور دخیل هستند تعیین میکنند. اگر به دنبال دکورهای لاکچری که به بهترین و شیک ترین متریال ها برای ساخت نیاز دارد هستید مطمئنا هزینه دکوراسیون اتاق خواب بالا خواهد رفت. 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :